ramak slogan

Hakkımızda


Ramak OSGB  (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi), 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile birlikte 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ramak OSGB kurucusu Mehmet IŞIKLAR, 2005 yılından bugüne kadar CE İşaretlemesi, yönetim sistemleri belgelendirmesi, iş ekipmanları periyodik muayenesi, ortam ölçümleri, İlkyardım eğitimleri, mesleki yeterlilik kurumu ve kaynak personeli sertifikalandırma konusunda hizmet veren Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş.’nin kurucularındandır. Bu sebeple tüm Türkiye genelinde kurumsal birçok firmaya hizmet vermektedir.

Ramak OSGB İstanbul; işyeri sağlık ve güvenliğinin tüm alanları ile uyumlu gereklilikleri oluşturmak, yönetmek ve eğitmek için kuruluşlarla birlikte çalışmaktadır.

Deneyimli ve eğitimli ekibimizle yerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti, personel eğitimi, ve güvenlik danışmanlığı ve güvenlik programı gelişimi sağlayarak sizlerle birlikte çalışıyoruz. Ramak OSGB, iş güvenliği yasal gereklilikleri konusunda uzman bir kuruluş olarak, faaliyetlerinize özgü çözüm önerilerini sizlere sunmaktadır.

Ramak OSGB; günlük çalışmalarının tümünde, şirket vizyon, misyon ve değerleri ile uyumlu, kaliteli, etik ve profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerleri

Misyonumuz: Müşterilerimize profesyonel, doğru, uygun ve sürdürülebilir sağlık ve güvenlik çözümleri sunmak.

Vizyonumuz: İş sağlığı ve güvenliği alanında lider bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz: Müşteri gizliliği, güçlü ahlak kuralları ve etik iş anlayışı.

NEDEN RAMAK OSGB

               NEDEN RAMAK OSGB

ramak persona

RİSK DEĞİL , ÖNLEM ALIN

OSGB hizmetlerinde konusunda uzman iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi kadrosu ile önlemlerinizi alın ve riskinizi azaltın
Kalite

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Ramak OSGB sağladığı tüm hizmetlerde ekibinde ki iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri ile yüksek kalite standartlarını hedefler ve bu yönde kendini geliştirir.
kadro

DENEYİMLİ KADRO

İş güvenliği hizmetlerinin bütün aşamalarında ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda, deneyimli iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ekibi ile Ramak OSGB yanınızda.
ramak

RAMAK OSGB

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan almış olduğumuz 1340 sayılı ve 26.02.2014 tarihli yetki belgemiz ile hizmetinizdeyiz…
: +90 216 644 50 08
: info@ramakosgb.com.tr

Kazaya ramak kalmadan RAMAK OSGB

Kaliteli Hizmet & Tecrübeli Kadro